REZULTATI UTAKMICA OMLADINSKE LIGE

pionirke

 REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA MINIBASKET

 

06 REALWAY   Rezultat: Period:
Sudije:

 

 
07 OKK SPARS ROLLING Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M. – Muftić

 

3:2

 

 
08 KOŠ BOŠNJAK Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

Nikšić M. – Muftić

 

4:0

 
09 SLAVIJA BBY Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M. – Muftić

 

0:4

 

 
10 MLADOST ILIDŽA Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M. – Muftić

 

1:3

 

 


REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA MINIBASKET DJEVOJČICE

 

03 ROLLING BBY Rezultat: Period:
Sudije:

Velić T. – Đip

2:3

 

 
02  REALWAY HRASNICA Rezultat: Period:
Sudije:

Velić T. – Đip

4:0  

 REGISTRACIJA UTAKMICA IV KOLA PIONIRI

 

22 SLAVIJA GEN Rezultat: Period:
 

Sudije:

Velić T. – Đip

 

53:34

 

14:09

15:08

18:07

06:10

23 OKK SPARS REALWAY B Rezultat: Period:
    Sudije:

Nikšić M. – Arnautović

 

86:33

21:02

17:09

25:13

23:09

24 VOGOŠĆA KOŠ Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Velić H. – Velić T.

 

47:51

17:10

12:18

04:14

14:09

25 FENIKS REALWAY Rezultat: Period:
 

Sudije:

Zahiragić – Košarić

 

19:129

01:39

02:41

08:33

08:16

26 ROLLING HRASNICA Rezultat: Period:
 

Sudije:

Čomaga – Vlahović

 

35:51

04:12

10:17

09:08

12:14

27 MLADOST BOŠNJAK Rezultat: Period:
 

Sudije:

Vlahović – Arnautović

 

54:21

 

14:02

16:06

18:08

06:05

28 ILIDŽA BBY Rezultat: Period:
 

Sudije:

Kadrić – Kasumović

 

56:75

 

10:22

18:23

09:17

19:13

 

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA KADETI

 

11 ILIDŽA IGMAN BURCH Rezultat: Period:
 

Sudije:

Kadrić – Kasumović

 

76:89

 

18:30

14:21

24:25

20:13

12 KOŠ BOŠNJAK Rezultat: Period:
    Sudije:

Zahiragić – Velić

 

129:34

41:10

19:14

35:02

34:08

13 REALWAY VOGOŠĆA Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Kaumović – Đip

 

76:41

25:10

11:08

23:11

17:12

14 REALWAY B GEN Rezultat: Period:
 

Sudije:

Zukić – Čomaga

 

41:69

 

04:12

17:19

12:20

08:18

15 OKK SPARS KK SPARS Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA JUNIORI

 

15 ILIDŽA   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
16 MLADOST BOŠNJAK Rezultat: Period:
    Sudije:

Vlahović – Arnautović

 

79:59

29:23

15:08

22:13

13:15

17 KOŠ SLAVIJA Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Velić H. – Velić T.

 

88:60

23:12

17:14

27:17

21:17

18 REALWAY ROLLING Rezultat: Period:
 

Sudije:

Fočo – Đip

 

103:46

 

27:20

20:07

35:11

21:08

19 REALWAY B BOSNA ROYAL Rezultat: Period:
 

Sudije:

Zukić – Čomaga

 

52:72

13:31

14:16

10:17

15:08

20 OKK SPARS GEN Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
21 KK SPARS IGMAN BURCH Rezultat: Period:
 

Sudije: