Omladinska liga – SATNICE

kos

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA PIONIRKE

 

04 ROLLING REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

15:30

05 SAMPI ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

SD Umihana Čuvidina 21. 11. 2021.

11:00

06 SA DRAGONS HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OTOKA, KŠC 20. 11. 2021.

15:30

 NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA KADETKINJE

 

03 ROLING ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

13:00

04 PLAY OFF   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   

  NOMINACIJE UTAKMICA V KOLA PIONIRI

 

29 BBY SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 20. 11. 2021.

11:15

30 BOŠNJAK ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

08:30

31 HRASNICA MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hrasnica

Četvrta OŠ

21. 11. 2021.

14:00

32 REALWAY ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

FAHD, SC 21. 11. 2021.

10:00

33 KOŠ FENIKS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ Zajko Delić 19. 11. 2021.

20:15

34 REALWAY B VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO
35 GEN OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mejtaš, KŠC 23. 11. 2021.

20:30

 NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA KADETI

  

16 IGMAN BURCH KK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hotel Hills 24. 11. 2021.

19:30

17 GEN OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO
18 VOGOŠĆA REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Vogošća, KSC 21. 11. 2021.

10:30

19 BOŠNJAK REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

10:00

20 ILIDŽA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 20. 11. 2021.

13:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA JUNIORI

 

  22 IGMAN BURCH   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
  23 GEN KK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

R Sportski centar 20. 11. 2021.

10:30

  24 BOSNA ROYAL OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO
  25 ROLLING REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

16:45

  26 SLAVIJA REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Slavija, SRC 20. 11. 2021.

14:30

  27 BOŠNJAK KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 20. 11. 2021.

11:30

  28 ILIDŽA MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 21. 11. 2021.

13:00