OMLADINSKA LIGA – REZULTATI

mini

REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA PIONIRKE 

04 ROLLING REALWAY Rezultat: Period:
 

Sudije:

Nikšić – Đip

 

24:101

03:25

04:23

10:24

07:29

05 SAMPI ILIDŽA Rezultat: Period:
    Sudije:

Fočo – Čeljo

 

 

16:18

06:02

02:06

06:04

02:06

06 SA DRAGONS HRASNICA Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Čomaga – Omerović

 

 

29:32

10:14

13:08

02:08

04:02

REGISTRACIJA UTAKMICA V KOLA PIONIRI

29 BBY SLAVIJA Rezultat: Period:
 

Sudije:

Korjenić – Muftić

 

88:57

 

34:10

15:15

33:10

06:22

30 BOŠNJAK ILIDŽA Rezultat: Period:
    Sudije:

 Nikšić – Arnautović

 

26:43

04:03

03:24

10:12

09:04

31 HRASNICA MLADOST Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Kukuruzović – Nikšić

40:43 13:08

04:13

10:08

13:14

32 REALWAY ROLLING Rezultat: Period:
 

Sudije:

Kasumović – Fazlić

 

102:20

33:04

17:04

26:05

26:07

33 KOŠ FENIKS Rezultat: Period:
 

Sudije:

Čomaga – Košarić

 

    

52:22

 

10:07

17:02

12:09

13:04

34 REALWAY B VOGOŠĆA Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 

 
35 GEN OKK SPARS Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

IGRA SE

 

23. 11. 2021.

20:30

REGISTRACIJA UTAKMICA IV KOLA KADETI 

16 IGMAN BURCH KK SPARS Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

IGRA SE

 

24. 11. 2021.

19:30

17 GEN OKK SPARS Rezultat: Period:
    Sudije:

 

 

 

 
18 VOGOŠĆA REALWAY B Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

Velić T. – Velić H

 

59:37

16:02

25:06

14:10

04:19

19 BOŠNJAK REALWAY Rezultat: Period:
 

Sudije:

Nikšić – Arnautović

 

15:79

 

03:17

04:27

00:18

08:17

20 ILIDŽA KOŠ Rezultat: Period:
 

Sudije:

Korjenić – Muftić

 

52:94

11:28

14:22

09:27

18:17

REGISTRACIJA UTAKMICA IV KOLA JUNIORI 

22 IGMAN BURCH   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
23 GEN KK SPARS Rezultat: Period:
    Sudije:

Zahiragić – Košarić

 

101:60

36:07

25:18

09:19

31:16

24 BOSNA ROYAL OKK SPARS Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

 

 
25 ROLLING REALWAY B Rezultat: Period:
 

Sudije:

Nikšić – Đip

 

42:66

11:10

10:16

07:18

14:22

26 SLAVIJA REALWAY Rezultat: Period:
 

Sudije:

Kukuruzović – Velić

 

57:71

15:23

09:39

11:06

22:13

27 BOŠNJAK KOŠ Rezultat: Period:
 

Sudije:

Nikšić –  Arnautović

 

44:68

 

10:16

09:15

15:13

10:24

28 ILIDŽA MLADOST Rezultat: Period:
 

Sudije:

Zukić – Arnautović

 

71:60

16:12

20:12

18:18

17:18