Omladinska liga – REZULTATI

omladinska_juniori

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA MINIBASKET

 

11 ILIDŽA   Rezultat: Period:
Sudije:

 

 
12 BBY MLADOST Rezultat: Period:
Sudije:

 

3:2  
13 BOŠNJAK SLAVIJA Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

1:3  
14 ROLLING KOŠ Rezultat: Period:
Sudije:

 

 
15 REALWAY OKK SPARS Rezultat: Period:
Sudije:

 

3:2

 

 

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA MINIBASKET DJEVOJČICE

 

05 REALWAY ROLLING Rezultat: Period:
Sudije:

 

4:0

 

 
06  BBY HRASNICA Rezultat: Period:
Sudije:

 

3:2

 

 

REGISTRACIJA UTAKMICA VI KOLA PIONIRI

 

36 SLAVIJA OKK SPARS Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 44:90

 19:21

12:27

09:21

04:21

37 VOGOŠĆA GEN Rezultat: Period:
Sudije:

 

 45:58  15:08

10:17

13:26

07:07

38 FENIKS REALWAY B Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

 40:38  09:08

14:08

10:13

07:09

39 ROLLING KOŠ Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

30:93

 

 06:29

14:15

06:32

04:17

40 MLADOST REALWAY Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

43:87

 

14:20

06:34

11:17

12:16

41 ILIDŽA HRASNICA Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

56:31

 

12:11

18:05

15:07

11:08

42 BBY BOŠNJAK Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

52:24

10:05

14:05

21:03

07:11

REGISTRACIJA UTAKMICA V KOLA KADETI

 

21 KOŠ IGMAN BURCH Rezultat: Period:
Sudije:

 

 83:44

 

 29:08

23:14

18:14

13:08

22 REALWAY ILIDŽA Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

43:55

 

10:08

07:19

12:17

14:11

23 REALWAY B BOŠNJAK Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

 

 33:50

 09:05

09:15

08:11

07:19

24 OKK SPARS VOGOŠĆA Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 

 
25 KK SPARS GEN Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 

 

REGISTRACIJA UTAKMICA V KOLA JUNIORI

 

29 MLADOST   Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 

 
30 KOŠ ILIDŽA Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 89:72

 17:20

20:13

24:18

18:21

31 REALWAY BOŠNJAK Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

 

79:67

21:12

19:14

23:21

16:20

32 REALWAY B SLAVIJA Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

41:67

 

07:29

09:10

15:19

10:09

33 OKK SPARS ROLLING Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 

 
34 KK SPARS BOSNA ROYAL Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

47:65

14:20

07:12

17:12

09:21

35 IGMAN BURCH GEN Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

80:52

 

24:07

28:17

15:13

13:15