OMLADINSKA LIGA – REZULTATI

IMG-e188904edc6b240244d1adf452426700-V

REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA – PIONIRI

 

07 ILIDŽA   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
08 MVP HRASNICA Rezultat: Period:
    Sudije:

 

 

57:51

15:10

09:09

19:19

14:13

09 MLADOST REALWAY B Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

34:64

13:14

10:17

06:13

05:20

10 OKK SPARS REALWAY Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

58:86

17:23

16:23

19:18

06:22

11 ROLLING FENIKS Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

43:26

15:04

10:03

12:05

06:14

12 GEN KOŠ Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

20:75

04:24

09:25

05:15

02:11

 

 REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA – KADETI

 

08 GEN   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
09 OKK SPARS ILIDŽA Rezultat: Period:
    Sudije:

 

 

86:77

28:19

22:21

20:18

16:19

10 KK SPARS HRASNICA Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

46:59

07:16

11:12

09:17

19:14

11 IGMAN BURCH REALWAY B Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

91:37

19:14

27:11

31:06

14:06

12 VOGOŠĆA REALWAY Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

27:84

09:17

13:26

05:21

00:20

13 BOŠNJAK FENIKS Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

85:24

13:08

37:06

19:04

16:06

14 MLADOST KOŠ Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

23:79

04:23

06:17

11:21

02:18

 

REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA – JUNIORI

 

07 OKK SPARS   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 

 
08 VOGOŠĆA MLADOST Rezultat: Period:
    Sudije:

 

52:53 12:12

12:09

14:13

14:19

09 IGMAN BURCH ILIDŽA Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

 

 
10 BOŠNJAK REALWAY Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

60:67 14:10

15:20

17:18

14:19

11 BOSNA ROYAL GEN Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

68:67

16:25

13:10

21:20

18:12

12 REALWAY B KOŠ Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

44:85

04:26

13:29

11:23

16:07

 

REGISTRACIJA UTAKMICA I KOLA – PIONIRKE

                   

01 KOŠ HRASNICA Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

25:59

03:17

12:12

06:18

04:12

02 BBY ROLLING Rezultat: Period:
    Sudije:

 

 

27:47

06:11

06:10

05:13

10:13

03 SAMPI REALWAY Rezultat: Period:
 

 

Sudije:

 

 

02:76

 

02:16

00:22

00:18

00:20

 

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA MINIBASKET

 

09 KOŠ BOŠNJAK Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

3:1  
10 REALWAY BBY Rezultat: Period:
    Sudije:

 

1:3

 
11 MVP OKK SPARS Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

0:4  
12 ILIDŽA MLADOST Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

3:1