Omladinska liga – SATNICE

subota

NOMINACIJE UTAKMICA I KOLA PIONIRKE

 

01 DRAGONS ROLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

OTOKA, KŠC 06. 11. 2021.

15:00

02 HRASNICA SAMPI Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

HRASNICA, ČETVRTA OŠ 07. 11. 2021.

10:30

03 ILIDŽA REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

RAKOVICA, OŠ 06. 11. 2021.

15:30

 

NOMINACIJE UTAKMICA I KOLA KADETKINJE

 

01 ROLING   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

   
02 PLAY OFF ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Skenderija, D2 07. 11. 2021.

17:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA PIONIRI

 

15 ILIDŽA SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

 

 

16 BBY MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

RAKOVICA, OŠ 06. 11. 2021.

13:30

17 BOŠNJAK ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 06. 11. 2021.

08:30

18 HRASNICA FENIKS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

HRASNICA, ČETVRTA OŠ 07. 11. 2021.

11:45

19 REALWAY VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

20 KOŠ OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

  10. 11. 2021.

 

21 REALWAY B GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

 

 

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA KADETI

 

06 IGMAN BURCH OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 11. 11. 2021.

18:00

07 KK SPARS REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

HOTEL HILLS 05. 11. 2021.

21:00

08 GEN REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

   
09 VOGOŠĆA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Vogošća, KSC 06. 11. 2021.

13:00

10 BOŠNJAK ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 06. 11. 2021.

10:00

 

  NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA JUNIORI

 

  

08 KK SPARS   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

   
09 IGMAN BURCH OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 09. 11. 2021.

18:00

10 GEN REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

   
11 BOSNA ROYAL REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 06. 11. 2021.

13:00

12 ROLLING KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 07. 11. 2021.

13:00

13 SLAVIJA MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

SRC Slavija 08. 11. 2021.

21:00

14 BOŠNJAK ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 06. 11. 2021.

11:30