OMLADINSKA LIGA – REZULTATI

a1

REGISTRACIJA UTAKMICA I KOLA PIONIRKE

 

01 DRAGONS ROLLING Rezultat: Period:
Sudije:

Kasumović – Čomaga


23:59
07:17

06:15

08:08

02:19

02 HRASNICA SAMPI Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M. –  Arnautović

 

47:02

 

09:02

10:00

04:00

24:00

03 ILIDŽA REALWAY Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

Arnautović – Velić H.

 

11:87

00:30

03:21

02:27

06:09

REGISTRACIJA UTAKMICA I KOLA KADETKINJE

 

01 ROLLING   Rezultat: Period:
 

Sudije:

 

 

 
02  PLAY OFF ILIDŽA Rezultat: Period:
    Sudije:

Velić H.- Velić T.

 

57:28

 

05:08

31:01

08:11

13:08

REGISTRACIJA UTAKMICA III KOLA PIONIRI

 

15 ILIDŽA SLAVIJA Rezultat: Period:
Sudije:

 

   
16 BBY MLADOST Rezultat: Period:
Sudije:

Arnautović –  Velić H.

 

78:33

25:06

20:08

21:06

12:13

17 BOŠNJAK ROLLING Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

Fočo –  Zukić

 

26:23

08:06

10:08

04:04

04:05

18 HRASNICA FENIKS Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M.-  Arnautović

 

54:31

 

16:05

11:05

10:10

17:11

19 REALWAY VOGOŠĆA Rezultat: Period:
Sudije:

 

   
20 KOŠ OKK SPARS Rezultat: Period:
Sudije:

 

OŠ ZAJKO DELIĆ 10. 11. 2021.

19:00

21 REALWAY B GEN Rezultat: Period:
Sudije:

 

   

REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA KADETI

 

06 IGMAN BURCH OKK SPARS Rezultat: Period:
Sudije:

 

Burch, SD

 

11. 11. 2021.

18:00

07 KK SPARS REALWAY B Rezultat: Period:
Sudije:

Nikšić M. –  Kukuruzović

 

39:56

10:16

08:11

05:17

16:12

08 GEN REALWAY Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

   
09 VOGOŠĆA KOŠ Rezultat: Period:
Sudije:

Vlahović – Muftić

 

45:90

 

11:20

12:24

14:26

08:20

10 BOŠNJAK ILIDŽA Rezultat: Period:
Sudije:

Fočo – Zukić

 

29:88

 

06:38

08:14

06:22

09:14

REGISTRACIJA UTAKMICA II KOLA JUNIORI

 

08 KK SPARS   Rezultat: Period:
Sudije:

 

 

 

 
09 IGMAN BURCH OKK SPARS Rezultat: Period:
Sudije:

 

Burch, SD 09. 11. 2021.

18:00

10 GEN REALWAY B Rezultat: Period:
 

 

 

Sudije:

 

   
11 BOSNA ROYAL REALWAY Rezultat: Period:
Sudije:

Kasumović – Čomaga

 

63:60

12:10

11:18

19:17

21:15

12 ROLLING KOŠ Rezultat: Period:
Sudije:

Velić H. – Velić T.

 

47:97

09:29

12:29

08:25

18:14

13 SLAVIJA MLADOST Rezultat: Period:
Sudije:

 

SRC Slavija 08. 11. 2021.

21:00

14 BOŠNJAK ILIDŽA Rezultat: Period:
Sudije:

Fočo – Zukić

 

47:107

19:26

10:29

12:29

06:23