OMLADINSKA LIGA SATNICE

ILID

 NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA MINIBASKET

 

06 REALWAY   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
07 OKK SPARS ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ ZAJKO DELIĆ 13. 11. 2021.

12:15

08 KOŠ BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ ZAJKO DELIĆ 13. 11. 2021.

11:00

09 SLAVIJA BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ ZAJKO DELIĆ 13. 11. 2021.

13:30

10 MLADOST ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ ZAJKO DELIĆ 13. 11. 2021.

14:45

  NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA MINIBASKET DJEVOJČICE

 

03 ROLING BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ NAFIJA SARAJLIĆ 13. 11. 2021.

13:00

04 REALWAY HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ NAFIJA SARAJLIĆ 13. 11. 2021.

12:00

   

NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA PIONIRI

 

22 SLAVIJA GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

SRC Slavija 13. 11. 2021.

18:30

23 OKK SPARS REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hotel Hills 12. 11. 2021.

19:30

24 VOGOŠĆA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Vogošća, KSC 14. 11. 2021.

13:00

25 FENIKS REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 14. 11. 2021.

11:30

26 ROLLING HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 14. 11. 2021.

13:00

27 MLADOST BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 13. 11. 2021.

16:00

28 ILIDŽA BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 14. 11. 2021.

12:00

 NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA KADETI

 

11 ILIDŽA IGMAN BURCH Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 14. 11. 2021.

10:00

12 KOŠ BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

R SPORTSKI CENTAR 13. 11. 2021.

19:00

13 REALWAY VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mojmilo, SD 10. 11. 2021.

20:45

14 REALWAY B GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Fahd, SC 13. 11. 2021.

10:30

15 OKK SPARS KK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   

 

    NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA JUNIORI

 

15 ILIDŽA   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
16 MLADOST BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 13. 11. 2021.

14:00

17 KOŠ SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

R SPORTSKI CENTAR 14. 11. 2021.

16:00

18 REALWAY ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 12. 11. 2021.

20:45

19 REALWAY B BOSNA ROYAL Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Fahd, SC 13. 11. 2021.

12:00

20 OKK SPARS GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
21 KK SPARS IGMAN BURCH Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije: