Omladinska liga – SATNICE

259259389_4623325451095650_5121149388025034146_n

NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA MINIBASKET – ORGANIZATOR KK MLADOST

 

16 OKK SPARS   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
17 KOŠ REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO  
18 SLAVIJA ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 18. 12. 2021.

12:00

19 MLADOST BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 18. 12. 2021.

13:00

20 ILIDŽA BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 19. 12. 2021.

09:30

  

NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA MINIBASKET DJEVOJČICE – ORGANIZATOR KK ROLLING

 

07 ROLLING HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 19. 12. 2021.

14:00

08 BBY REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 19. 12. 2021.

13:00

     

NOMINACIJE UTAKMICA VIII KOLA PIONIRI

 

50 SLAVIJA VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

SRC Slavija 19. 12. 2021.

12:00

51 FENIKS OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 18. 12. 2021.

15:00

52 ROLLING GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 18. 12. 2021.

13:00

53 MLADOST REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 18. 12. 2021.

09:30

54 ILIDŽA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 18. 12. 2021.

10:00

55 BBY REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO  
56 BOŠNJAK HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 18. 12. 2021.

09:00

 NOMINACIJE UTAKMICA VII KOLA KADETI

 

31 REALWAY IGMAN BURCH Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 23. 12. 2021.

18:00

32 REALWAY B KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Fahd, SC 19. 12. 2021.

11:00

33 OKK SPARS ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO  
34 KK SPARS BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO  
35 GEN VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mejtaš, KŠC 16. 12. 2021.

20:30

 NOMINACIJE UTAKMICA VII KOLA JUNIORI

 

43 KOŠ   Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
44 REALWAY MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 17. 12. 2021.

20:45

45 REALWAY B ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mojmilo SD 15. 12. 2021.

19:30

46 OKK SPARS BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
47 KK SPARS SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO  
48 IGMAN BURCH ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 18. 12. 2021.

15:00

49 GEN BOSNA ROYAL Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

R SPORT CENTAR 18. 12. 2021.

10:00