OMLADINSKA LIGA – SATNICE UTAKMICA

vogosca

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA – PIONIRI LIGA ZA PRVAKA

 

04 SLAVIJA ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Slavija, SRC 07. 05. 2022.

13:00

05 KOŠ REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ Zajko Delić

 

09. 05. 2022.

20:15

06 BBY OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 07. 05. 2022.

14:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA – PIONIRI LIGA ZA PLASMAN

 

05 REALWAY B GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ Umihana Čuvidina 07. 05. 2022.

11:00

06 ROLLING VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 07. 05. 2022.

14:30

07 FENIKS HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 07. 05. 2022.

13:30

08 MLADOST BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 07. 05. 2022.

10:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA IV KOLA – KADETI LIGA ZA PRVAKA

 

10 VOGOŠĆA REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Vogošća, KSC

 

08. 05. 2022.

10:00

11 OKK SPARS ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Grbavica, SD

 

09. 05. 2022.

19:30

12 KOŠ IGMAN BURCH Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

 

 

07/08. 05. 2022.

 

 

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA – JUNIORI LIGA ZA PRVAKA

 

04 BOSNA ROYAL MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 08. 05. 2022.

12:00

05 IGMAN BURCH ILDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 11. 05. 2022.

20:30

06 OKK SPARS KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Grbavica, SD 07. 05. 2022.

13:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA – JUNIORI LIGA ZA PLASMAN

 

04 KK SPARS BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

07/08. 05. 2022.

 

05 REALWAY B SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 06. 05. 2022.

20:45

06 GEN REALWAY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

R SPORT CENTAR 07. 05. 2022.

12:00

NOMINACIJE UTAKMICA IX KOLA MINIBASKET

 

41 ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

42 REALWAY BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 07. 05. 2022.

08:30

43 OKK SPARS BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 07. 05. 2022.

09:45

44 KOŠ ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

ODGOĐENO
45 SLAVIJA MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

Hadžići, KSC 07. 05. 2022.

11:00

NOMINACIJE UTAKMICA VI KOLA – PIONIRKE

 

16 ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

17 SAMPI HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

07/08. 05. 2022.

 

18 REALWAY ILIDŽA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

Komesar:

 

Sudije:

 

OŠ Umihana Čuvidina 07. 05. 2022.

09:00