OMLADINSKA LIGA – SATNICE

IMG-b14350dbfc6769e3343dc1aba1b7da2e-V

NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA – PIONIRI LIGA ZA PRVAKA

 

07 OKK SPARS SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO
08 REALWAY BBY Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mojmilo, SD 15. 05. 2022.

10:30

09 ILIDŽA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO

NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA – PIONIRI LIGA ZA PLASMAN

 

09 BOŠNJAK REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO
10 HRASNICA MLADOST Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Četvrta OŠ, Hrasnica 14. 05. 2022.

15:00

11 VOGOŠĆA FENIKS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Vogošća, KSC 15. 05. 2022.

10:00

12 GEN ROLLING Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

R SPORT CENTAR 14. 05. 2022.

12:00

NOMINACIJE UTAKMICA V KOLA – KADETI LIGA ZA PRVAKA

 

13 IGMAN BURCH VOGOŠĆA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Burch, SD 15. 05. 2022.

18:00

14 ILIDŽA KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 17. 05. 2022.

20:30

15 REALWAY OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mojmilo, SD 14. 05. 2022.

09:00

NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA – JUNIORI LIGA ZA PRVAKA

 

07 KOŠ BOSNA ROYAL Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Skenderija, D1 15. 05. 2022.

17:00

08 ILIDŽA OKK SPARS Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilidža, KSC 12. 05. 2022.

20:30

09 MLADOST IGMAN BURCH Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Ilijaš, SD 18. 05. 2022.

19:00

NOMINACIJE UTAKMICA III KOLA – JUNIORI LIGA ZA PLASMAN

 

07 KK SPARS GEN Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

   
08 REALWAY SLAVIJA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Otoka, KŠC 13. 05. 2022.

20:45

09 BOŠNJAK REALWAY B Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

  ODGOĐENO

 

NOMINACIJE UTAKMICA II KOLA – JUNIORI LIGA ZA PLASMAN

 

04 KK SPARS BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hotel Hills 13. 05. 2022.

21:00

NOMINACIJE UTAKMICA I KOLA – KADETI LIGA ZA PLASMAN

 

01 KK SPARS BOŠNJAK Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Hotel Hills 12. 05. 2022.

21:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA V KOLA – PIONIRKE

 

  REALWAY HRASNICA Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

SC Fahd 14. 05. 2022.

17:00

 

NOMINACIJE UTAKMICA –  MINIBASKET

 

REALWAY KOŠ Mjesto,

Dvorana

Datum,

Vrijeme

  Komesar:

 

Sudije:

 

Mojmilo, SD 15. 05. 2022.

09:00