OMLADINSKA LIGA SATNICE

kkk

PIONIRI LIGA 6 – VI KOLO

 

UTAKMICA

16

20. 05. 2023.

10:45

Skenderija, D2

GEN REALWAY
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

17

20. 05. 2023.

14:15

Skenderija, D1

BOSNA MVP ILIDŽA
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

18

20. 05. 2023.

12:30

Skenderija, D2

KOŠ OKK SPARS
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

 

                                                PIONIRI LIGA ZA PLASMAN – VI KOLO

 

UTAKMICA

16

  ROLLING  
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

17

20. 05. 2023.

09:00

Skenderija, D2

MLADOST REALWAY B
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

18

21. 05. 2023.

10:45

Skenderija, D2

HRASNICA FENIKS
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

 

KADETI LIGA 6 – VI KOLO

  

UTAKMICA

16

20. 05. 2023.

14:15

Skenderija, D2

BOŠNJAK IGMAN BURCH
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

17

21. 05. 2023.

10:45

Skenderija, D1

REALWAY OKK SPARS
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

18

20. 05. 2023.

10:45

Skenderija, D1

ILIDŽA KOŠ
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

 

KADETI LIGA ZA PLASMAN – VI KOLO

                                                                                        

UTAKMICA

21

  KK SPARS  
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

22

21. 05. 2023.

09:00

Skenderija, D2

VOGOŠĆA FENIKS
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

23

21. 05. 2023.

12:30

Skenderija, D2

MLADOST REALWAY B
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

24

ODGOĐENO GEN HRASNICA
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

 

JUNIORI LIGA 6 – VI KOLO

 

UTAKMICA

16

21. 05. 2023.

09:00

Skenderija, D1

IGMAN BURCH KOŠ
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

17

20. 05. 2023.

12:30

Skenderija, D1

REALWAY OKK SPARS
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

18

21. 05. 2023.

14:15

Skenderija, D1

MLADOST ILIDŽA
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

JUNIORI LIGA ZA PLASMAN – VI KOLO

 

UTAKMICA

16

  VOGOŠĆA  
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

17

20. 05. 2023.

09:00

Skenderija, D1

REALWAY B GEN
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
UTAKMICA

18

21. 05. 2023.

12:30

Skenderija, D1

BOŠNJAK BOSNA ROYAL
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  

PIONIRKE

 

UTAKMICA

13

20. 05. 2023.

10:30

OŠ UMIHANA ČUVIDINA

REALWAY BBY
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija  
Sudija  

 KADETKINJE

 

UTAKMICA

21

21. 05. 2023.

14:00

Ilidža, KSC

BBY HRASNICA
Komesar  
Glavni sudija  
Sudija  
Sudija